Dołącz do naszej akcji "Czyste dłonie"

Program „Czyste dłonie"

 

"Czyste dłonie” to promocyjny program skierowany do strefy budżetowej, m.in. dla:  

 

  • jednostki i instytucje administracji państwowej
  • placówki oświatowe
  • ośrodki medyczne
  • biura i urzędy

 

Założeniem programu jest zwiększenie higieny w przestrzeni publicznej poprzez budowę infrastruktury umożliwiającej skuteczną dezynfekcję rąk w wymiarze środowiskowym.

Podstawą tego programu są nasze urządzenia Steripower. 

Akcja  ma na celu uświadomienie znaczenia i edukację w zakresie poprawy higieny rąk. 
 

Higiena rąk stanowi podstawowy środek ograniczający rozprzestrzenianie się wirusów, grzybów, bakterii  i zapobiega powstawaniu zagrożeń epidemiologicznych.
Ręce są najczęściej wykorzystywanym i zarazem najbardziej precyzyjnym "narzędziem" w 24-godzinnym środowisku pracy. Stanowią one jednocześnie główne źródło przenoszenia zakażeń. 
 

Blisko 70% odnotowanych przypadków zakażeń jest spowodowanych niedostateczną higieną rąk, zakażenia stanowią problem ogólnoświatowy. Mimo takiej świadomości, głównym wektorem w przenoszeniu zakażeń są nadal ludzkie ręce, które nie są wystarczająco dobrze chronione. Dużym problemem mogą być nowe środowiska wirusowe, które napływają wraz z imigracją zza naszej granicy. 
Higiena rąk stanowi problem na tyle ważny, że zajęła się nim Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), wydając stosowne zalecenia nie tylko dla branży medycznej.
 
Program opiera się na konstrukcji systemu higieny dłoni dla podmiotów niekomercyjnych na specjalnych preferencyjnych warunkach.
Każdy projekt przygotowywany jest przy konsultacji z osobą odpowiedzialną za program, indywidualnie dostosowanym w oparciu o potrzeby podmiotu.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

 

 

Korzyści


Zaufali nam