Dołącz do naszej akcji "Czyste dłonie"

Oferujemy 3 doskonałe urządzenia do dezynfekcji rąk: Steripower, Picco 500, Mini 500 oraz dozownik mydła Mini 500S. Gama produktów obejmuje zarówno ręczne aplikatory jak i stacjonarne, bezdotykowe urządzenia pomagające w kompleksowej i skutecznej dezynfekcji. Wszystkie urządzenia do dezynfekcji rąk posiadają wbudowany akumulator, umożliwiający bezprzewodowe działanie. Intuicyjna obsługa, design nastawiony na wygodę i precyzja wykończenia gwarantują długotrwałe i wygodne użytkowanie. Oferowane przez nas urządzenia są objęte 2-letnią gwarancją.

Jakie urządzenia do dezynfekcji rąk znajdują się w ofercie Steripower?

Nasza firma oferuje 3 rodzaje urządzenia do dezynfekcji rąk: - Steripower - Picco 500 - Sprayer 100

Czy wiesz, że higieniczna dezynfekcja rąk to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa?

Brudne dłonie to ulubione siedlisko i transporter dla różnego rodzaju bakterii, wirusów i grzybów. Podczas kontaktu z zanieczyszczoną powierzchnią na naszą skórę przedostają się groźne dla nas zarazki i bakterie. Jeżeli po kontakcie z taką powierzchnią skorzystamy z urządzenia do dezynfekcji rąk to uniemożlliwiamy im dostanie się do naszego organizmu. Skutki wywołane przez takie bakterie mogą być druzgoczące dla naszego organizmu. Na przykład zarażenie bakterią gronkowca złocistego może doprowadzić nawet do śmierci zarażonej nią osoby. Dlatego tak ważne jest dbanie o to, by nasze ręce były zawsze higieniczne i czyste.

Wybierz środek do dezynfekcji rąk który najlepiej spełni Twoje potrzeby

Ważny jest nie tylko wybór dobrego urządzenia do dezynfekcji rąk, istotny jest również płyn do dezynfekcji rąk, dostosowany do charakterystyki miejsca w którym będzie używany jak i osób które będą z niego korzystały. W niektórych sytuacjach wystarczy skorzystać z preparatu do dezynfekcji rąk, na przykład z oferowanego przez nas środka Desderman Pure, który charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w usuwaniu bakterii i wirusów, ale również, dzięki swoim właściwością chroni i odżywia skórę. Jeżeli natomiast musimy dbać nie tylko o czystość rąk, ale również otaczających nasz powierzchni dobrym wyborem będą chusteczki Mikrozid sensitive dzięki którym usuniemy zagrożenia z newralgicznych powierzchni. Co ważne, chusteczki te są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie wyrządzą szkód urządzeniom takim jak głowice ultradźwiękowe czy sondy.

Urządzenia do dezynfekcji rąk firmy Steripower – kto i dlaczego powinien stosować?

Oferowane przez nas środki powinny być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa higiena i czystość. Polecamy używanie ich zarówno restauratorom, hotelom, gabinetom lekarski i laboratoriom. Nasze urządzenia do dezynfekcji rąk sprawdzają się również w domach. Szczególnie warto skorzystać z nich, jeżeli mieszkają z nami małe dzieci, osoby starsze bądź zwierzęta. W szczególnie w ostatnim przypadku warto zdecydować się na nasze urządzenia, ponieważ zwierzęta wychodzące na dwór przynoszą do domów na swoich łapach prawdziwe fermy bakterii, które łatwo mogą przedostać się do naszego organizmu.

Jak stosować środki dezynfekcyjne oferowane przez Steripower?

Korzystanie z oferowanych przez nas środków dezynfekcyjnych jest bardzo proste i intuicyjne, zarówno od strony obsługi serwisowej jak i bezpośredniego używania. W przypadku urządzenia do dezynfekcji z linii Steripower i Picco 500 obsługa przebiega w następujący sposób:

  • Ustaw urządzenie w wybranym miejscu.
  • Podłącz do zasilania jeżeli nie korzystasz z wbudowanego akumulatora.
  • Napełnij pojemnik z płynem dezynfekującym.
  • Ustaw dozowaną dawkę i korzystaj!

W przypadku urządzenia Sprayer 100 wystarczy napełnić pojemnik z płynem dezynfekującym oraz ustawić jego dawkę aby zacząć z niego korzystać. Jak widać, nasze urządzenia  do dezynfekcji rąk są naprawdę proste i intuicyjne w obsłudze!

Urządzenia do dezynfekcji rąk Steripower to gwarancja zdrowia, higieny i bezpieczeństwa!

Jeżeli chcą Państwo zadbać o bezpieczeństwo i higienę w swoim otoczeniu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu jednego z urządzeń Steripower.

Korzyści


Zaufali nam